wtorek, 24 marca 2015

Wiosenna dieta nowalijkowa

Mam dosyć zimy i cieszę się niezmiernie, że znów nadeszła wiosna. Oczywiście, zima pozostawiła po sobie negatywne ślady na mojej figurze, dlatego muszę przejść na dietę. Pewnie macie podobny problem – dlatego chętnie zaprezentuję Wam bardzo skuteczną wiosenną dietę nowalijkową.

Przyjemna i z efektem

Dieta nowalijkowa to niezwykle przyjemny rodzaj diety, a w dodatku jest to dieta kolorowa, która na pewno się Wam spodoba. Wykorzystujemy w niej wszystkie warzywa i owoce, na które to przyjdzie nam tylko ochota. Co więcej w okresie wiosny łatwo możemy zdobyć warzywa i owoce, a to na pewno wielka zaleta tej diety. Przydadzą się nam więc: koperek, pomidory, ogórki, sałata, brokuły, kalafior i seler. Oczywiście możemy sięgnąć po dowolnie wybrane owoce; jabłka, gruszki, winogrona i wiele, wiele innych. Jednakże aby dieta była skuteczna musimy także nieco zmienić swój jadłospis i włączyć do naszej codziennej diety oliwę z oliwek, lekki nabiał, ciemne pieczywo i ryż. Dzięki takim składnikom bardzo szybko stracimy zbędne kilogramy i będziemy cieszyć się po prostu piękną sylwetką ciała. Co więcej warto zauważyć, że owa dieta dostarczy nam ogromnej ilości energii, albowiem nasz organizm dostanie potrzebne mu składniki mineralne oraz witaminy.

Główne zasady diety

Ja już zdecydowałam się na zastosowanie diety nowalijkowej, dlatego jem pięć posiłków dziennie, a każdy z nich ma około 1500 kalorii. Piję także sporo wody niegazowanej, dzięki czemu jeszcze szybciej mogę oczyścić swój organizm, ze wszystkich zimowych toksyn. Tę dietę może zastosować każdy. Nie mogą stosować jej jedynie kobiety w ciąży, dzieci oraz młodzież, albowiem potrzebują oni większą ilość kalorii.

Na koniec chciałabym podzielić się z Wami ciekawym wpisem http://www.blogomodzie.com/odzywki-bialkowe-odchudzanie-2/

1 komentarz: