wtorek, 19 stycznia 2016

Jak ćwiczyć w domu?

Wielu z nas często po prostu nie ma czasu aby zapisać się do siłowni, fitness klubu. Pracujemy wychowujemy dzieci, mamy ogromną ilość obowiązków, które po prostu kolidują z takimi fizycznymi czynnościami. Warto jednak nawet jeśli nie możemy ćwiczyć pod okiem profesjonalnych trenerów, ruszać się we własnym mieszkaniu. Internet daje nam ogromną ilość możliwości, albowiem mamy szereg różnorodnych programów treningowych. Wystarczy więc włączyć odbiornik, wybrać idealnego dla siebie trenera online i ćwiczyć razem z nim. Każdy trener zaczyna w swoich odcinkach od ćwiczeń prostych, stopniowo przechodząc na trudniejszy poziom. Tym samym na pewno nie będziemy mieć problemu aby dotrzymać im kroku i we własnym domu będziemy aktywni.

7 komentarzy:

 1. ja ćwicze w domu treningi z ewą lub melb :) a biegam po dworzu z narzeczonym i to jest wspaniałe

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeżeli masz dość:
  - marnować cały dzień na wizytę u lekarza – zamiast umawiać się na określona godzinę
  - czekać kilka (czasem kilkanaście!) miesięcy na wizytę u lekarza specjalisty – zamiast otrzymać dostęp w ciągu kilku dni
  - prosić o skierowanie na badania lekarskie, na które i tak czekasz kilka miesięcy (czasem nawet lat!)
  - dowiadywać się o chorobach gdy są one w fazie zaawansowanej - zamiast profilaktycznie się badać.
  lub
  - płacić za każdą wizytę i każde badanie od stu do kilkuset złotych


  lekarz-na-abonament.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Myślę, że to jest trochę tak: 50% sukcesu to zakupy a 50% to zaopatrzenie naszej kuchni. Od dłuższego czasu walczę z nadwagą, która jest bardzo dokuczliwa i korzystam z różnych przepisów, które znajduję w necie np. ostatnio gotuję z kcalmar.com/blog i jestem zadowolona do tego ćwiczenia, dlatego cieszę się, że trafiłam na te stronę :) mam nadzieję, że będzie sukces :)

  OdpowiedzUsuń
 4. biegi są cudne ,zapraszam http://fantastic-brand.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Powszechny kult ciała i urody spowodował, że tylko niewielka grupa osób jest szczęśliwa. Większość dąży do boskości, zmieniając ciało i ubiory, inwestując w siebie, żeby być jeszcze wspanialszym, eksperymentując z głodówkami i dietami, ale z reguły jest to złe odżywianie. Każdy z tych wynalazków albo niszczy metabolizm albo powoduje efekt jojo. Naprawdę jedynym sposobem jest zaufanie dobremu dietetykowi.

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej :) Potrzebujesz schudnąć sporo ? Sama miałam problem, ważyłam o jakieś 30kg za dużo...
  Udało mi się schudnąć około 35 kg ... Jak to zrobiłam ? Skorzystałam z tego bloga:

  https://dietalux.wordpress.com/

  Warto zajrzeć, może komuś jeszcze pomoże :)

  OdpowiedzUsuń